ZEMOY on noor pereettevõte, kodutöökoda, kus meie kätega sünnivad erinevad küünlad, aroomilampide vaha, autoparfüümid, kodulõhnad, lõhnakotikesed ja palju muud, mis lõhnavad suurepäraselt ja toovad teie koju õdusust.

Kes me oleme ja miks ZEMOY

Kõige tähtsam on perekond. Võtsime oma perekonnanime esimese tähe, lisasime nimede esitähed ja tulemuseks oli ZEMOY.

Aga saame nüüd tuttavaks!

Miks?

Meile on alati head aroomid meeldinud. Oleme toonud reisidelt huvitavaid küünlaid, „jahtinud“ ebatavalisi autoparfüüme, meie kodus on alati olnud huvitavad aroomidega aksessuaarid. Ja ühel päeval saime aru, et saame seda ka ise teha. Pealegi huvitavamalt, kvaliteetsemalt ja mitmekesisemalt. Pärast seda uurisime intensiivselt peaaegu aasta kõiki tootmise aspekte, valmistasime sadu prototüüpe, katsetasime-katsetasime-katsetasime ja vot! Nüüd saame kõigile enesekindlalt ja rõõmuga imelisi aroome pakkuda, aga millises vormis jääb juba teie otsustada.

Aroomikompositsioonide loomiseks kasutame ainult Suurbritannia ja USA kõrgeima kvaliteediga aroome või eeterlikke õlisid. Need õlid on mõeldud spetsiaalselt küünalde valmistamiseks ja rahvusvaheliste ühenduste poolt sertifitseeritud.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Add to cart